تاپایان سال ۹۵ تمام روستاهای بخش چهاردانگه و شهر کیاسر از نعمت گاز برخوردار می شوند

مازند تایمز: عضو مجمع نمایندگان مازندران از اجرای عملیات پروژه گازرسانی به روستاهای بخش چهاردانگه و شهر کیاسر در سال ۹۵ خبر داد.MT123

دکتر  سید رمضان شجاعی در جلسه بررسی مشکلات گاز رسانی بخش چهاردانگه در محل بخشداری این بخش اظهار داشت: تاکنون حدود ۸۰ کیلومتر  مسیر سازی و  ۶۲ کیلومتر لوله‌گذاری خط انتقال سمنان به مازندران  صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه طرح مطالعاتی عملیات گازرسانی بخش چهاردانگه و شهر کیاسر در سال ۹۴ اجرایی می‌شود، گفت: تا پایان سال ۹۵ تمام روستاهای بخش چهاردانگه و شهر کیاسر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط انتقال گاز سمنان به مازندران سبب تامین افت فشار گاز در این استان می‌شود، تصریح کرد: با برطرف کردن مشکل تامین لوله ۴۲ اینج انتظار می‌رود اجرای پروژه با سرعت بیشتری انجام گیرد.

شجاعی با اشاره به اینکه با پیگیرهای بعمل آمده بخشی از مطالبات پیمانکار پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: با وجود شرایط جوی سخت و دشوار در منطقه انتظاری می‌رود در ایام تابستان امسال  پیمانکار با سرعت بیشتری به کار خود ادامه دهد.

 وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: احداث مجتمع دامپروری ۲۰۰۰ راسی پشت‌کوه چهاردانگه ساری با تعیین پیمانکار آغاز شده است.

شجاعی افزود: با احداث این مجتمع دامپروری بزرگ بخش عمده‌ای از اشتغال جوانان منطقه حل خواهد شد. و امید است مهاجرت معکوس به سمت چهاردانگه انجام شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*