استاندار مازندران در جلسه شورای توسعه ورزش همگانی استان: ورزش همگانی به فرهنگ عمومی تبدیل شود

مازند تایمز: مقام عالی دولت در مازندران، در این جلسه با اشاره به ضرورت توسعه ورزش همگانی به عنوان یک راهبرد در جهت تامین سلامت، افزود: باید از همMT124ه ظرفیت ها در جهت تحقق توسعه ورزش همگانی به منظور تامین سلامت جامعه بهره گیری شود
به گزارش مازند تایمز استاندار مازندران در نخستین جلسه شورای توسعه ورزش همگانی استان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت و ضرورت ورزش همگانی و نگاه دولت تدبیر و امید به این مقوله، یاد آور شد: ورزش همگانی به فرهنگ عمومی تبدیل شود و با رجوع به مولفه های فرهنگی نسبت به توسعه و نهادینه کردن این مهم در جامعه اقدام شود.

مقام عالی دولت در مازندران، با اشاره به ضرورت توسعه ورزش همگانی به عنوان یک راهبرد در جهت تامین سلامت، افزود: باید از همه ظرفیتها در جهت تحقق توسعه ورزش همگانی به منظور تامین سلامت جامعه بهره گیری شود.

رییس شورای توسعه ورزش همگانی استان، وجود برنامه ی اصولی را مهم ترین رکن دست یابی به اهداف این شورا بیان کرد و خاطر نشان ساخت: دستگاه های اجرایی مسوول، برنامه های حوزه خود را ارایه کنند و اداره کل ورزش و جوانان ضمن جمع بندی، برنامه نهایی را تدوین و عملیاتی نماید.

فلاح بر هم افزایی و تعامل اعضاء این شورا تاکید کرد و بیان داشت: توسعه ورزش های همگانی در مناطق مختلف استان در دستور کار قرار گیرد و جلسات شهرستان ها به ریاست فرمانداران نیز فعال شود.

وی بر بهره گیری از ظرفیت خیرین، شوراهای فرهنگ عمومی استان و شهرستان ها، رسانه ها، صدا و سیما و بخش های خصوصی در توسعه ورزش های همگانی تاکید نمود و عنوان کرد: برخی موانع اجتماعی در پرداختن آحاد مردم به ورزش های همگانی وجود دارد که باید با برداشتن آن ها فضای مطلوب مورد نیاز تامین گردد.

در این جلسه، حسین زادگان، مدیر کل امور ورزش و جوانان استان گزارشی از ظرفیت ها و برنامه های استان را در این بخش ارایه نمود و اعضاء به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

MT125

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*