پس از عمل نشدن به وعده ها و رفتارهای تبعیض آمیز ؛ انتقادهای بهداد سلیمی به رئیس جمهور هم رسید

بهدا سلیمی گفت : انتظار داشتیم که رئیس جمهور (روحانی) مثل فوتبال که به جام جهانی رفت از ما که برای نخستین بار آن هم در آمریکا قهرمان جهان شدیم، دعوت کند ولی تبعیض در همه زمینه‌ها در ورزش وجود دارد و این هم نوعی از آن است…..

ملی پوش فوق سنگین تیم وزنه برداری ایران در مورد محقق شدن وعده‌های وزارت ورزش پس از قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد: نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم ولی تاکنون مورد خاصی انجام نشده است.

به گزارش مازند تایمز به نقل از شمال نیوز،  بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان از رئیس جمهور انتقاد کرد.

بهداد سلیمی در مورد هفته پایانی لیگ برتر وزنه برداری  گفت: خوشبختانه تیم بیمه رازی توانسته تا هفته پایانی، صدرنشینی خود را حفظ کند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، برای نخستین بار قهرمان لیگ وزنه برداری شود.

او در مورد خداحافظی خود از دنیای حرفه‌ای عنوان کرد: خودم برای نخستین بار در مورد خداحافظی از دنیای وزنه برداری صحبت کردم. متاسفانه اتفاقات ناگواری برای من در ۲ سال گذشته افتاد و تصمیمم برای خداحافظی جدی بود. بعد از بازگشت به ایران اما وقتی با شور و اشتیاق مردم مواجه شدم، وظیفه خود دیدم که به صحنه برگردم. امیدوارم شرمنده مردم نشوم.

سلیمی

سلیمی ادامه داد: با صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون وزنه‌برداری داشتم، قرار شد بعد از عید نوروز ۹۷ به مرحله دوم اردوی تیم ملی اضافه شوم تا در بازی‌های آسیایی و مسابقات قهرمانی شرکت کنم. امیدوارم من و سایر اعضای تیم در دو تورنمنت پیش رو موفق باشیم.

ملی پوش فوق سنگین تیم وزنه برداری ایران در مورد محقق شدن وعده‌های وزارت ورزش پس از قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد: نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم ولی تاکنون مورد خاصی انجام نشده که امیدوارم محقق شود.

سلیمی گفت: رئیس مجلس نیز از ما در مراسمی تقدیر کرد. انتظار داشتیم که رئیس جمهور (روحانی) مثل فوتبال که به جام جهانی رفت از ما که برای نخستین بار آن هم در آمریکا قهرمان جهان شدیم، دعوت کند ولی تبعیض در همه زمینه‌ها در ورزش وجود دارد و این هم نوعی از آن است.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*