رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران: تشکل‌های دانشجویی از حالت مصنوعی و انجام برنامه‌های سطحی خارج شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تصریح کرد که تشکل‌ها باید از حالت مصنوعی و انجام برنامه‌های سطحی خارج شوند و به دنبال انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های ریشه‌ای و اثرگذار در دانشگاه باشند.

 به گزارش مازندتایمز، دکتر کیومرث نیازآذری در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با اشاره به توطئه های جنایتکاران زمان، علیه اسلام و مسلمانان گفت: اقدام آمریکا و فرانسه و انگلیس در حمله به سوریه یکی از این توطئه هاست که بدون اینکه استفاده از سلاح شیمیایی توسط تیم های کارشناسی مراجع بین المللی مورد بررسی و استفاده آن نیز توسط دولت سوریه تایید شود یکطرفه دولت سوریه را محکوم و علیه آن اقدام نظامی می کنند.

نیازآذری با بیان اینکه کشورمان ایران نیز در گذشته مستعمره برخی از کشورها بوده است و اما امروز مستقل عمل می کند افزود: استقلال کشورهایی مانند ایران موجب نگرانی استعمارگرانی مانند آمریکاست و به همین دلیل به دنبال ایجاد جنگ و تنش برای رسیدن به منافع خود هستند.

وی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب خودباوری در این نظام وجود نداشته است اظهار کرد: امروز بعد از گذشت کمتر از ۴۰ سال و حفظ استقلال این خودباوری بوجود آمده است که می توانیم در حوزه های مختلف و با بهره گیری از ظرفیت های داخلی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم و باید این روحیه خودباوری در نسل جوان و امروزی بیشتر تقویت شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری با اشاره به نقش مهم دانشجویان در آینده هر نظامی و مقابله با استعمار گفت: آینده این کشور آینده ای پیروزمندانه است که دانشجویان باید با درایت و هوشمندی مسائل را موشکافانه تحلیل و بررسی کنند تا هدف نهایی دشمنان را از اجرای سناریو های مختلف بشناسد و مردم جامعه را نیز آگاه کنند.

نیازآذری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد حمایت از کالای ایرانی در ابتدای سال جاری گفت: در گذشته کشوری مانند چین نیز بحران ها و مشکلات اقتصادی فراوانی داشت، اما امروز به قطب اقتصادی در دنیا تبدیل شده است که ما هم باید با حمایت کالای ایرانی به آینده اقتصاد کشور خود کمک کنیم.

وی با بیان اینکه اعتقاد مقام معظم رهبری به نسل جوان امروزی بسیار زیاد است تصریح کرد: امروز دشمن در لباس دوست وارد می شود و به دنبال اهداف و مقاصد خرابکارانه خود است، اطاعت از فرمان های مقام معظم رهبری و اتحاد و یکدلی در مقابله با توطئه های دشمنان، عامل عزت و پیروزی است.

نیازآذری با اشاره به حضور دبیران و نمایندگان تشکل های مختلف در شورای فرهنگی واحد ساری گفت: باید تلاش کنیم تا بیشترین صندلی در شورای فرهنگی از آن دانشجویان باشد و تشکل ها باید از حالت مصنوعی و انجام برنامه های سطحی خارج شوند و به دنبال انجام فعالیت ها و برنامه های ریشه ای و اثرگذار در محیط دانشگاه باشند و مسئولان دانشگاه نیز در این زمینه نهایت همکاری را خواهند داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزاری مراسم مختلف فرهنگی و مذهبی در اعیاد و ولادت و شهادت ها، گرامیداشت روز معلم، برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی برای دانشجویان و استادان، برگزاری محفل شعر و ادب، یادواره شهدای گمنام واحد و شهدای دانشجو و انجام برنامه های مختلف در ماه مبارک رمضان را از جمله مصوبات این شورا دانست.

آزاد ساری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*